Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu poinformowały, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 15.12.2023r. od godz. 8:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ul.:

Stalmacha,

Błogocka,

Pl. Poniatowskiego,

Żwirki i Wigury,

Solna,

Górna

AKTUALIZACJA!

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią na sieci wodociągowej dnia 15.12.2023r. od godz. 8:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w rejonie ul.:

Stalmacha,

Błogocka,

Pl. Poniatowskiego,

Żwirki i Wigury,

Solna,

Górna,

3 Maja,

Kraszewskiego,

Miarki,

Ogrodowa,

Sienkiewicza.

Jednocześnie informujemy, że w pozostałej części Starego Miasta mogą występować spadki ciśnienia lub przerwy w dostawie wody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.