30 marca przedstawiciele uczniów SP3 w Cieszynie (uczestniczki zajęć kółka plastycznego) wraz z opiekunką koła Jolantą Morawiec, odwiedziły pensjonariuszy Domu Spokojnej Starości w Cieszynie.

|n||n|       W okresie przedświątecznym dzieci na zajęciach plastycznych przygotowały około 80 kartek z życzeniami. Postanowiły przekazać je osobom samotnym. Po przybyciu do ośrodka i przywitaniu przez pana dyrektora, uczennice odwiedziły seniorów w świetlicy, kawiarence a także w ich prywatnych miejscach pobytu czyli w pokojach.

|n||n|       Za przewodniczki służyły nam panie z personelu. Podczas odwiedzin każda napotkana osoba została obdarowana pocztówką z życzeniami samodzielnie wykonanymi przez uczniów. Podczas wizyty atmosfera była niezwykle miła, ciepła i pełna wzruszeń – z obu stron. W kawiarence pozostawiliśmy również ślad w postaci świątecznego stroika, przeznaczonego dla personelu i podopiecznych Domu.

|n||n|       Mamy nadzieję na kontynuację tych sympatycznych kontaktów.

|n||n|

Zespół Promocji Szkoły